fbpx
Banner 2
Корзина пуста

Служение поколениям - Місія "Служіння Поколінням" в пошуках Директора місії в Україні

Місія Служіння Поколінням – християнська місія, покликана Богом розвивати і звершувати служіння дітям і сім'ям.

 

01

Місія Служіння Поколінням – християнська місія, покликана Богом розвивати і звершувати служіння дітям і сім'ям. Тісно взаємодіючи з помісними церквами, ми надаємо допомогу в ефективній побудові служіння дітям.

Наша мета: Преображення дітей у Христа через Його Церкву.

Наше бачення: Залучати всіх членів помісних церков в процес передачі віри наступним поколінням. Надавати кожному дитячому працівникові якісні матеріали, необхідні для ефективної роботи з дітьми. Надавати пряму допомогу в організації та проведенні заходів для дітей.

Ціль посади: розвиток місії в Україні, побудова роботи з командою штатних працівників та волонтерів, розбудова партнерських відносин з Церквами в Україні.

Ідеальний кандидат:

  • Самомотивований християнський лідер зі здатністю і бажанням розпочати і розвивати нове служіння, яке допомагає церквам виховувати дітей.
  • Обов'язково з досвідом роботи у служінні з дітьми чи підлітками.
  • З хистом до самоосвіти та навичками міжособистісного спілкування, вмінням вирішувати проблем і конфліктні ситуації, бачити лідерів та розвивати лідерів.
  • Прозоре керівництво і навики залучати фінансові ресурси для роботи місії.

Більше деталей щодо позиції, включаючи опис посади і обов'язків, можна отримати, зв'язавшись електронною поштою:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Резюме та мотиваційний лист українською (та при можливості англійською мовою) можуть бути подані на ту ж адресу електронної пошти для розгляду, до 5 квітня 2020 року.

Служение поколениям - христианская миссия, призванная Богом развивать и созидать служение детям и семьям. Тесно взаимодействуя с поместными церквями”