Banner 3
Корзина пуста

Служение поколениям - Відгук про табірну конференцію у Хмельницькому, 24-25.03.17

Відгук про табірну конференцію у Хмельницькому, 24-25.03.17

24-25 березня у місті Хмельницькому , відбулася конференція для працівників дитячих таборів під назвою «Реформація серця».

Так як я вже 7 років працюю з дітьми, і не тільки в таборах, я розумію, що кожному дитячому працівнику згодом потрібно

наповнюватись чимось новим. Тому що, коли ти багато віддаєш і нічим не сповнюєшся взамін, то це призводить до духовного спустошення, іноді до внутрішнього упадку сил, що може спричинити небажання взагалі щось робити.

Ця конференція була чудовою можливістю саме для мене і багатьох інших учасників почерпнути багато нового і корисного для себе. Там були присутні багато викладачів, людей з великим досвідом, в яких є чому повчитись і ці люди працюють на славу Божу.

Так як, за деяких обставин, мені довелось побути на конференції лише частину першого дня, не можу сказати за всіх викладачів, але семінар, на якому я була присутня, залишив неабиякі емоції.

Володимир Тищенко, який викладав «Емоційне вигорання» показав надзвичайно цікаво, якими ми є людьми, що нами часто керує і просто надихнув заново на служіння. Ніколи не думала, що одна емоція може проявлятись в людині настільки по-різному. Що злість, яка здавалось б не повинна бути присутньою у християн, може бути не тільки поганою емоцією, але може привести людину до великого успіху у справах, - головне те, на що ми цю емоцію скеровуємо. Я була в захваті від досвіду цього чоловіка і тих знань, які Бог йому відкрив. Це, дійсно, великий приклад для нас, - тих хто працює з людьми.

Сама атмосфера на конференції також вразила: веселі, привітні ведучі, які вміють підбадьорити до навчання, досить уважні організатори, які переживали за кожного, дбали не тільки про духовне, але й про тілесні потреби, навіть помічали, коли хтось не поїв і піклувались, щоб всім було комфортно.

За цей час сповнилась гарними емоціями, надбала чудові нові знання, які вже почала використовувати не лише в праці з дітьми, а й в своєму буденному житті.

Дуже вдячна всім організаторам, особливо тим, хто піклувались про мене, коли я впала і пошкодила ногу, викладачам та всім іншим людям, які доклали навіть найменших зусиль для проведення цього дуже важливого і потрібного заходу!

Нехай Господь благословить вашу працю та життя!

З любовю та великою подякою,

Рудь Юлія, смт. Ярмолинці, церква "Стрітення Господнє"

25.03.2017

(прислав Стороженко Руслан, регіональний представник БФ "СП")